Ars Medica

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy


Zapraszamy Państwa na naszą stronę www, tam znajdziecie Państwo wszystkie aktualne i szczegółowe informacje dotyczące
Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego www.arsmedicawichulec.pl


Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Wichulcu to nowy obiekt (działający od 01.05.2006 r.) dla 60 pensjonariuszy o europejskim standardzie położony 11 km od miasta powiatowego Brodnica, w przepieknej okolicy brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Dzięki swoistemu usytuowaniu, w spokojniej wiejskiej okolicy stwarza doskonałe warunki do zdrowego wypoczynku i regeneracji sił. Budynek bez barier architektonicznych, otoczony dużym nowo założonym ogrodem. Możliwość pracy w ogrodzie. Pokoje wyłącznie 1 i 2 osobowe, każdy z łazienką, część pokoi z tarasem. Poza tym przestronny pokój kąpielowy, wyposażony w wannę z hydromasażem, pokój do rehabilitacji, pokój dzienny z wyjściem na taras, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz kaplica na terenie obiektu.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Zapewniamy kompleksowe świadczenia zdrowotne w zakresie leczenia, pielęgnacji, rehabilitacji, opieki terapii zajęciowej. Opieka pielęgniarska całą dobę, opieka lekarska wg potrzeb. Pełne wyżywienie (4 posiłki) z uwzględnieniem diet. Poza tym proponujemy ciekawy program kulturalno-rozrykwowy (wycieczki, imprezy okolicznościowe).

Zapewniamy pobyty zarówno długoterminowe jak i krótkoterminowe dla kobiet i mężczyzn.


Pełna odpłatność:


Zakład Opiekuńczo-Leczniczy realizuje kontrakt z NFZ od 01.01.2007 r.

Szczegółewe informacje pod nr tel. 056 49 59504


Zapraszamy!

Dokumenty do pobrania

  1. Karta oceny świadczenieobiorcy kierowaniego do ZOL
  2. Skierowanie do ZOL
  3. Wniosek o wydanie skierowania
  4. Wywiad pielęgniarski i zaświadczenie lekarskie